Collection: Parijaat Ayurveda Products
-
Divya Kayakalp Kwath 100gm
Regular price Rs. 55.00Regular priceUnit price / per -
Divya Peedantak Kwath 100gm
Regular price Rs. 45.00Regular priceUnit price / per -
Divya Jwarnashak Kwath 100gm
Regular price Rs. 60.00Regular priceUnit price / per -
Divya Mulethi Kwath 100gm
Regular price Rs. 45.00Regular priceUnit price / per -
Divya Shuddh Konch Beej Churna 100gm
Regular price Rs. 55.00Regular priceUnit price / per -
Patanjali Swet Mushli Churna 100gm
Regular price Rs. 475.00Regular priceUnit price / per -
Divya Lavan Bhaskar Churna 100gm
Regular price Rs. 75.00Regular priceUnit price / per -
Patanjali Shatavar Churna 100gm
Regular price Rs. 200.00Regular priceUnit price / per -
Divya Shankhpushpi Churna 100gm
Regular price Rs. 35.00Regular priceUnit price / per -
Divya Hingvashtak Churna 100gm
Regular price Rs. 130.00Regular priceUnit price / per -
Divya Avipattikar Churna 100gm
Regular price Rs. 60.00Regular priceUnit price / per -
Divya Ashwagandha Churna 100gm
Regular price Rs. 105.00Regular priceUnit price / per -
Patanjali Youvan Churna 100gm
Regular price Rs. 250.00Regular priceUnit price / per -
Divya Pushyanug Churna 100gm
Regular price Rs. 70.00Regular priceUnit price / per -
Divya Udarkalp Churna 100gm
Regular price Rs. 65.00Regular priceUnit price / per -
Divya Triphala Churna 100gm
Regular price Rs. 40.00Regular priceUnit price / per -
Divya Panchkol Churna 50gm
Regular price Rs. 45.00Regular priceUnit price / per -
Divya Haritaki Churna 100gm
Regular price Rs. 40.00Regular priceUnit price / per -
Divya Ajmodadi Churna 100gm
Regular price Rs. 70.00Regular priceUnit price / per -
Divya Shunthi Churna 100gm
Regular price Rs. 65.00Regular priceUnit price / per -
Divya Shuddhi Churna 100gm
Regular price Rs. 125.00Regular priceUnit price / per -
Divya Mulethi Churna 100gm
Regular price Rs. 55.00Regular priceUnit price / per -
Divya Bilwadi Churna 100gm
Regular price Rs. 55.00Regular priceUnit price / per -
Divya Bakuchi Churna 50gm
Regular price Rs. 30.00Regular priceUnit price / per